از اینجا شروع کنید

به اتـاق مـحتوا خوش آمدید ، برای پیشرفت و کسب درآمد در دنیای دیجیتال به چه چیزی نیاز دارید؟

آیا فعالیت شما در وب و شبکه های اجتماعی به درآمدزایی رسیده است؟

اگر می خواهید کسب و کارتان را در فضای مجازی گسترش بدهید و یا بصورت مستقل  از فضای مجازی کسب درآمد کنید به جای درستی آمدید!

اتــاق مــحتوا کنار شماست تا با آموزش ، راهنمایی و مشاوره های اختصاصی راه رسیدن به اهداف تان را هموار کند.

سفر من: از سرگرمی تا فعالیت تمام وقت

اسم من علیرضا نوابی است و در سال ۱۳۸۵ اولین فعالیت کسب وکار اینترنتی خودم را بصورت یک فروشگاه آنلاین شروع کردم. از آنجایی که حرفه اصلی و تحصیلاتم در حوزه نشر و تبلیغات بود با بسیاری از موسسات دولتی و خصوصی در فضای وب به همکاری پرداختم. که تجربیات بسیار ارزنده ای برای من به همراه داشت.

طی این سالها چندین کسب و کار آنلاین راه اندازی کردم که آخرین پروژه وب سایت آموزشی حاوی وب است که بصورت تخصصی در حوزه تولید و بازاریابی محتوا فعالیت می کند.

با ظهور شبکه های اجتماعی و فراگیری آن در جامعه خودمان و علاقه شخصی به صورت تخصصی به دنیای مارکتینگ شبکه های اجتماعی وارد شدم. تا کنون مشاوره برندینگ و تبلیغات چندین کسب وکار در شبکه های اجتماعی را بر عهده داشته ام و در حال حاضر مدیر برندینگ سه چکه می باشم.

با این که شروع فعالیتم در دنیای مجازی در ابتدا بصورت پاره وقت بود اما اکنون به حرفه اصلی و تمام وقتم تبدیل شده است.

اتــاق مــــحتوا متولد شد

در همان سالهای اولیه شروع فعالیتم در دنیای وب که فروشگاه “سارن” را راه اندازی کرده بودم  اطرافیانم اعتقادی به کسب درآمد بصورت مجازی را نداشتند اما با اولین سودی که به دست آوردم سیل سوالات و نظرخواهی ها در مورد تکنیک های موفقیت و کسب درآمد در فضای مجازی  از من شروع شد و تا این لحظه که یکی از فعالیت های اصلی من آموزش و مشاوره در حوزه مارکتینگ وب و شبکه های اجتماعی می باشد ادامه دارد.

تا کنون بیش از ۱۰۰ مقاله آموزشی در حوزه دیجیتال مارکتینگ به صورت پراکنده در فضای وب منتشر کرده ام ، تا راهنمای علاقه مندان این حوزه باشد با این حال تصمیم گرفتم تجربیاتم را بصورت مستقل و هدفمند در سایت اتاق محتوا گردآوری کنم تا علاقه مندان به تولید محتوا وتجارت آنلاین با سرعت بیشتر و آزمون و خطای کمتری به اهدافشان برسند.

اتاق محتوا بیشتر از یک وبلاگ آموزشی خواهد بود . پیشنهاد می کنم حتما در خبرنامه آموزشی عضو شوید و کانال تلگرام اتاق محتوا را در دنبال کنید تا علاوه بر اطلاع از آخرین رویدادها به منابع و نکات آموزشی بیشتری دسترسی پیدا کنید.

به چه راهنمایی نیاز دارید؟

اکثر مخاطبان سایت اتاق محتوا به دنبال افزایش ترافیک ، کارآفرینی در دنیای مجازی و کسب درآمد با تولید محتوای دیجیتال هستند.

به همین منظور دوره آموزشی روش های کارآفرینی و کسب درآمد با تولید محتوا را برای شما آماده کرده ام: 

روش های کارآفرینی و کسب درآمد با تولید محتوا

دوره آموزشی تولید محتوا و روش های درآمدزایی محتوا

در وب و شبکه های اجتماعی

 

بزودی ارائه می گردد

کسب درآمد با تولید محتوا لذت بخش است!

با عضویت در خبرنامه اتاق محتوا ، منابع آموزشی بیشتری بدست آورید و از جدیدترین رویدادها مطلع شوید!